Lingeri når det er bedst. Hylder de kvindelige kurver. Ligger højt i superligaen indenfor lingeri. Kendt for at designe bh`er i store skålstørrelser. Til kvinden der værdsætter kvalitet, og som vil forkæle sig selv. Især kendt for deres Madison og Divine serie.

[av_productgrid categories='29' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='dropdown' prod_order='' offset='0' columns='4' items='-1' paginate='yes' alb_description='' id='' custom_class='' av_uid='av-kihjngdw']

PrimaDonna er lingeri når det er bedst. Det er bare toppen af kransekagen. PrimaDonna er et belgisk mærke, som producere og designer lingeri der hylder og omfavner de kvindelige former. PrimaDonna bh er der kredset om hver enkelt detalje på både bh og trusser. PrimaDonna er specielt kendt for at designe bh´er, der går op i store skålstørrelser. Deres størrelser kører fra B skål til J-skål.

PrimaDonna er bestemt kendt for deres Madison- serie og deres Divine- serie, som er to serier der har eksisteret i mange år.  PrimaDonna er til dig der værdsætter kvalitet, eller som bare gerne vil forkæle sig selv med lidt ekstra lækkert lingeri.

Inden vi som forhandler modtager bh´erne ud i butikken, er hver enkelt bh og trusse testet og prøvet af på 27 forskellige kvinder. Dette gør at deres produkter bare er toppen af poppen. PrimaDonna formår også at videre udvikle deres kendinger, hvilket gør at de hele tiden kommer nye modeller eller farver.

 
Slide 1